Payfix Nedir? Nasıl Yatırım Yapılır?

Payfix nedir? Ne için kullanılır? Payfix ile nasıl yatırım ve çekim yapılır? Teknoloji geliştikçe doğal olarak ödeme alışkanlıklarımız da değişiyor. Bu durumda bankalar artık yeni teknolojileri bünyesine almaya çalışıyor. Birçok alanın yöneldiği gibi bankacılık sektörü de dijitale yönelmek istiyor. Günümüzde bazı bankalar dijitale ayak uyduramadığı için başarılı olamayabiliyorlar. Bankacılıkta dijitale yönelme, son zamanlarda bankaların yeni teknolojileri benimsemeye çalışmasıyla karşımıza çıkıyor. Her alanda olduğu gibi bankacılık sektörü de dijitale yönelmeyi istiyor. Ancak bazı teknik sorunlar sebebi ile aksaklıklar oluşabiliyor. Bu aksaklıklar banka temsilcilerini zor durumda bıraktığı gibi müşterileri de zor durumda bırakıyor. Bu noktada PayFix devreye giriyor ve aksaklıkları gideriyor. Bu yazımızda sizlerle Payfix Nedir sorusunun yanıtı arayacağız.

PayFix Nedir?

Payfix güçlü alt yapısı ve teknolojik gelişmelere ayak uydurabiliyor. Bu özelliği ile PayFix, müşterilerin karşısına zahmetsiz ve kolay kullanımı ile çıkıyor. Fiziki olarak bir karta ihtiyacınız olmadan bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan çağın dijital cüzdanı olarak adlandırılan PayFix ile paranızı rahatlıkla yönetebiliyorsunuz.

PayFix ödemelerinizi yaparken, işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Bakiyenizi kontrol ederken, paranızı yönetirken, para transferi yaparken kolaylık sağlıyor. Para transferi yaparken internete bağlı olduğunuz sürece zaman ve mekan farketmez. Dünyanın öbür ucuna bile yapacağınız transferi kolaylaştırıyor.

PayFix’in Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kuruluşu’nun lisanslandırdığı güvenilir bir uygulama olduğunu da söyleyelim. Uygulamanın 6493 numaralı kanun dahilindeki lisans bilgilerine, resmi web sitesi üzerinden hızlıca ve kolayca  ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda uluslararası pek çok sertifikaya da sahip olan bu site, resmi web adresi üzerinden bu sertifikalarını merak edenler için paylaşıyor.

PayFix hangi bankayla işlem yapacak  olursanız olun hepsinin ortak paydası konumunda bulunuyor. Tek bir uygulama ile her şeyi yönetebiliyorsunuz ve zamandan kazanmış oluyorsunuz. İnternet bankacılığının benzeri olarak kullanılan PayFix’e kullanıcı kodunuz ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor.

PayFix kullanarak artık alışveriş yapabileceğiniz birçok internet sitesi vardır. Ayrıca yaptığınız transferler nasıl anında gerçekleşiyorsa alacağınız iadeler de anında hesabınıza geliyor. Bu konuda da şüpheniz varsa gidermek isteriz.

PayFix ile Yatırım Nasıl Yapılır?

PayFix hesabınızdaki bakiyenizi istediğiniz yerde, mekanda, saatte banka hesaplarınıza yatırabiliyorsunuz. 7/24 işlem yapabilmeniz için kendi banka hesabınıza PayFix Cüzdanınızı eklemeniz yeterli oluyor.

  • Mobil bankacılık
  • Banka havalesi
  • ATM ile yatırım

Havale veya EFT yapma özellikleri ile de bildiğimiz dijital cüzdan PayFix çok kısa süre içinde para yatırma işleminizi gerçekleştiriyor. Bunun için sadece para yatırma işlemi yapacağınız esnada açıklamaya PayFix Cüzdan numaranızı yazmanız yeterli oluyor.

PayFix’e giriş yaparak kendi hesabınıza veya başka birinin hesabına mesai saatleri içinde EFT ile para gönderebiliyorsunuz. Hesabınıza giriş yaptıysanız ve bakiyeniz varsa PayFix ile tüm bankalara ve istediğiniz kişilere para gönderebiliyorsunuz. Aynı şekilde hesabınıza giriş yaptıysanız ve bakiyeniz varsa ve para göndereceğiniz kişinin PayFix hesap numarasını biliyorsanız PayFix hesabına sahip birine 7/24 para gönderebiliyorsunuz.