Papara Sanal Kart ile Para Nasıl Yatırılır?

İnagaming

Papara sanal kart, FinTech alanında faaliyetlerini sürdüren bir oluşuma ait olan karttır. 2016’da piyasaya giriş yapan Papara, ülkemiz merkezli elektronik para kuruluşu şeklinde bilinmektedir. Bununla beraber, BBDK lisansına sahip olmasından ötürü son derece güvenlidir. Aynı zamanda Papara’nın Bankalar Arası Kart Merkezi, Visa ve Mastercard üyeliğinin bulunması, onun daha da güvenli ve hızlı olduğunu kanıtlıyor.

Papara Sanal Kart ile Para Nasıl Yatırılır?

Papara Sanal Kart Nedir?

Bir ön ödemeli alışveriş kartı şeklinde tanınan Papara, günümüzde yaklaşık 9 milyonluk kullanıcıya sahip. Sektörde farkını ortaya koyan firma, birçok avantajı beraberinde getiriyor. En önemlisi de hesaba havale ve EFT aracılığıyla aktarım yapmanızı sağlıyor. Papara sanal kart aslında paranızı istediğiniz yerde kullanmanız imkân tanıyor.

Bu kartın dünyanın her yerinde geçerli olması da ek bir avantaj olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda kart sayesinde döviz hesabı açabiliyor, çeşitli harcamalar yaptıkça da promosyonlar elde ediyorsunuz. Kartın bir diğer özelliği ise fatura ödeme işlemlerinizi yapabiliyor olmanız. Kısacası Papara’nın sanal kartıyla hem güvenli hem hızlı şekilde işlem gerçekleştirmeniz mümkün oluyor.

İnagaming

Papara sanal kart en beğenilen özelliklerinden biri de temassız işlem olanağı sunması diyebiliriz. 350 liraya kadar her türlü bankacılık işlemini temassız yapabilirsiniz. Bir günlük zaman dilimi içinde on defa bu işlemi tercih edebiliyorsunuz. Kartınızın bu özelliğini istediğiniz zaman açıp kapatma özgürlüğüne de sahipsiniz.

Kullanıcı odaklı çözümler vadeden şirket, üyelerinin beklentilerine yanıt vermeyi başarıyor. Finans ve bankacılık alanına yeni bir soluk getiren Papara sanal kart, her daim yenilikler sunuyor ve gelişmeleri kısa sürede benimsiyor. Bu sayede üyeler için benzersiz bir seçim haline geliyor.

Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Papara kart ile para yatırmak oldukça kolay. Bu işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gereken ilk şey hesap açılışı gerçekleştirmek. Site üzerinden para yatırma sayfasına geçiş yaparak Havale/EFT alanına tıklamanız gerekiyor. Sonrasında ise hangi bankaya transfer yapacaksanız onu belirlemelisiniz. Bankaya karar verdikten sonra ekranda IBAN numarası çıkacak. Diğer adımda bu numarayı kopyalamalısınız. Banka hesabınıza giriş yapıp ilgili numaraya para aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırmak istediğiniz para miktarı, ortalama 5-10 dakika içinde Papara hesabınıza geçecektir. Ayrıca şunu da unutmamalısınız ki; işlemin sorunsuz tamamlanması adına, EFT/Havale açıklama bölümüne ID numaranızı yazmanız lazım.

Papara sanal kart ile işlem yapmak kolaydır ve güvenlidir. Bankacılık işlemlerinizi Papara ile gerçekleştirirken komisyon da ödemezsiniz!

Please follow and like us:
Pin Share