Kassa Nedir? Nasıl Para Yatırılır?

İnagaming

Kassa uygulamasını kullanabilmek için birçok farklı nedeninizin olabilmesi mümkün. Örneğin yakın bir arkadaşınıza alacağınız hediyenin, çıkacağınız bir tatilin, gideceğiniz bir ülkenin masraflarını hesap etmek isteyebilirsiniz. Bu masrafları kolay bir şekilde araştırabilmek için uygulama üzerinden dilediğiniz arkadaşlarınızı uygulamaya davet edebilir ve ister grup kurma yolu ile ister mesajlaşma yolu ile iletişim haline geçebilirsiniz.

Kassa Nedir?

Ortak olan masrafları kolay bir şekilde bölüştürebilmek için gerçekleştirilen mobil bir uygulama olan Kassa, adeta bir mesajlaşma uygulaması mantığı ile çalışmaktadır. Kassa uygulaması ile herhangi bir kullanıcı, kolay ve hızlı bir şekilde yazışarak ortak gider ve gelir hesaplamalarını yapabilmekte. Kim ne kadar neyi ödemek isterse istesin, bu uygulama ile her harcama tek bir yer içerisinde tutuluyor. Aynı zamanda herkesin hesabını da eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde bölüştürebiliyor.

Uygulamayı sadece anlık olarak bugününüz için kullanmak yerine aynı zamanda geleceğe dair yapacağınız çeşitli planların masraflarını denkleştirebilmek için de kullanabilirsiniz. Kassa uygulamasını yalnızca ortak hesap bölüştürmeye yarayan bir sistem olarak düşünmek yanlış olacaktır. Uygulama içerisine aynı zamanda günlük giderlerinizi de ekleyebilirsiniz. Dolayısı ile uygulama tam olarak alacak verecek hesaplamalarınızı yapabilmeniz için kullanabilmeniz mümkün.

Para Yatırma Nasıl Yapılır?

İnagaming

Kassa uygulaması içerisinde bir cüzdan ibaresi yer alıyor. Bu cüzdan özelliği ile dilediğiniz tutarı kolay ve aynı zamanda hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Aynı zamanda para transferlerinin belli bir zaman aralığı da bulunmuyor. 7/24 dilediğiniz saatte dilediğiniz tutarı Kassa cüzdanınıza ekleyebilir ve arkadaşlarınızla bölüştürebilirsiniz. Uygulama, her türlü bankacılık hizmetini QNB Finansbank üzerinden almaktır.

Uygulama içerisinde tuttuğunuz tüm paranız QNB Finansbank güvencesi ile QNB Finansbank’ın altyapısında gizlenmektedir. Ayrıca uygulamada yer alan cüzdan özelliğini her türlü banka kullanıcıları kolaylıkla kullanabilmektedir. Yapmanız gereken tek şey dilediğiniz bankanız üzerinden herhangi bir tutarı Kassa cüzdanınıza para yükleme işlemini gerçekleştirmenizdir.

Kassa Uygulaması

Uygulama, isminden de anlaşılacağı üzere adeta bir dijital kasa görevini görüyor. Bu sayede kişilerin yaşamlarını daha kolay bir hale getirmeye yarıyor. Günümüz dünyasında her şeyin dijitalleşmesi ile kişiler, daha kolay erişebilecek alanlara ilgi duyuyor ve aynı zamanda her sorunun daha kısa ve teknolojik yol ile hallolmasını istiyor. Bu sayede karşımıza çıkan Kassa uygulaması, kullanıcılara hem farklı bir deneyim imkanı hem de kolaylık sağlaması açısından çok fazla ilgi görüyor ve tercih ediliyor.

Please follow and like us:
Pin Share